Przejdź do treści
Bilety lotnicze na samolot rezerwacja

Lotnisko Rzym Ciampino

Oferujemy tanie bilety lotnicze do Rzymu – na lotnisko Rzym Ciampino (w odległości 15 km od centrum miasta), obsługujące tanie linie lotnicze. Wśród samolotów lądujących na nim wyróżnić można takie linie jak Blue Air, Easyjet, WizzAir, Centralwings, Norwegian, HLX, Myair, Ryanair czy Sterling. Aby z lotniska dotrzeć do centrum miasta (albo odwrotnie), najłatwiej pojechać autobusem Terravision. Łączy ono lotnisko z dworcem kolejowym Rzym Termini.
Dodatkowym atutem jest synchronizacja połączeń z lotami.

Bilety lotnicze na samolot rezerwacja

Lotnisko Łódź Lublinek

Lotnisko Łódź (Lublinek) znajduje się na południowy-zachód od centrum Łodzi i około 10 km od przyszłego skrzyżowania dwóch autostrad A1 (północ- południe) i A2 (wschód-zachód).

Parking(i)
* parking bezpłatny (150 miejsc)
* parking płatny (przed Terminalem 1):
do 15 min za darmo, 1 godz: 3 zł, do 2 godz: 5 zł, do 3 godz: 7 zł, każda następna godz: 1 zł, 1 doba: 20 zł (każde parkowanie powyżej 11 godz liczone jest jako doba), 7 dni: 100 zł, 14 dni: 150 zł, 30 dni: 250 zł, za każdą rozpoczętą dobę powyżej 30 dni: 15 zł

Tani bilet lotniczy do Niemiec

Lotnisko Londyn Stansted

Międzynarodowy port lotniczy Londyn Stansted położony jest około 50 km na północny wschód od Londynu. Lotnisko głównie obsługuje tanie linie lotnicze. Jest czwartym, co do wielkości portem lotniczym w Wielkiej Brytanii, a zarazem trzecim obsługującym Londyn. Port Lotniczy Stansted składa się z jednego terminalu oraz trzech subterminali. Na środkowym obsługiwany jest Air Berlin, Easy Jet, Ryanair. Na prawym tylko Ryanair natomiast na lewym wszystkie pozostałe linie. Łączność pomiędzy głównym Terminalem, a lewym oraz środkowym subterminalem zapewnia bezzałogowa kolejka.

Bilety lotnicze na samolot rezerwacja

Lotnisko Londyn Heathrow

Port lotniczy Londyn Heathrow – największy port lotniczy Europy. Położony jest 24 km na zachód od centrum Londynu. Jest jednym z pięciu portów lotniczych obsługujących metropolię londyńską (obok Gatwick, City, Stansted oraz Luton). Lotnisko znajduje się praktycznie w centrum miasta. W pobliżu wiele hoteli, niestety duża większość stosunkowo droga. Lotnisko obsługuje następujące linie lotnicze: Aer Lingus, Austrian, British Airways, Bulgaria Air, Clickair, LOT, Lufthansa, Tarom.