Przejdź do treści

Tanie bilety lotnicze do Niemiec

Rezerwacja biletu lotniczego do Niemiec

Rezerwuj bilety lotnicze do Niemiec

Rezerwuj tanie bilety lotnicze do Niemiec, do Berlina, Frankfurtu, Monachium, Dusseldorfu, Hanoweru, Dortmundu, Kolonii, Bonn i innych miast. Zapłać za bilety przelewem lub kartą kredytową.
Niemcy – kraj położony w środkowej i zachodniej części Europy, składający się z 16 krajów związkowych, zwanych landami, ze stolicą w Berlinie. Niemcy oferują mnóstwo atrakcji bez względu, czy wybieramy się na pobyt weekendowy, czy też dłuższy. Jedną z najciekawszych są z pewnością parki rozrywki dedykowane zarówno dużym i małym. Niemiecki Legoland, Europa Park,Hansa Park, czy Heide Park są już tak popularne, że aby zakosztować w nich atrakcji, zjeżdżają turyści nie tylko z Europy, ale także i innych kontynentów. Również niedawno wybudowany, cieszący się ogromnym zainteresowaniem, zadaszony aquapark Tropical Islands, stylizowany na krainę pełną egzotyki, przyciąga rzesze amatorów zabaw wodnych.
Poza licznymi parkami rozrywki, w Niemczech znajdziemy również mnóstwo innych miejsc, które szczególnie upodobali sobie turyści. Można tu np. wspomnieć o chyba najsłynniejszym na całym świecie zamku Neuschwanstein, położonym w Alpach, w południowej części Bawarii, który to dał pierwowzór zamkowi Disneya.
Tani bilet lotniczy do Niemiec
Tanie bilety lotnicze do Niemiec
Innym zabytkiem, tym razem mocno związanym z historią kraju, jest z pewnością Mur Berliński, który dzielił Berlin przez 28 lat w czasach zimnej wojny. Do dziś możemy znaleźć pozostałości po tej ponurej granicy, w niektórych miejscach częściowo przekształcone przez artystów z różnych stron świata w galerię street artu.
Rezerwuj noclegi w hotelach w Berlinie
Aby móc z kolei podziwiać wspaniałe widoki i przy okazji skorzystać na zdrowiu, warto udać się do Schwarzwaldu, rozciągającego się na powierzchni 160 km, który znany jest z bardzo gęstych jodłowych lasów i licznych uzdrowisk w okolicznych miejscowościach. Jeśli z kolei ktoś zechce wybrać się w pobliże jezior, na pewno nie poczuje się zawiedziony, udając się nad Jezioro Badeńskie i Wyspę Mainau, która słynie z fantastycznych, kwiatowych ogrodów, egzotycznych motyli i pięknej palmiarni.
W okresie października natomiast koniecznie trzeba wybrać się do Monachium, na znany chyba wszystkim Oktoberfest, czyli najpopularniejsze na świecie święto piwa, będące prawdziwą gratką dla amatorów złotego trunku. Krótko mówiąc – dla każdego, coś dobrego!
Rezerwuj teraz tanie bilety lotnicze do Niemiec.