Tanie bilety lotnicze do Niemiec

Rezerwacja biletu lotniczego do Niemiec

Rezerwuj bilety lotnicze do Niemiec

Rezerwuj tanie bilety lotnicze do Niemiec, do Berlina, Frankfurtu, Monachium, Dusseldorfu, Hanoweru, Dortmundu, Kolonii, Bonn i innych miast. Zapłać za bilety przelewem lub kartą kredytową.
Niemcy – kraj położony w środkowej i zachodniej części Europy, składający się z 16 krajów związkowych, zwanych landami, ze stolicą w Berlinie. Niemcy oferują mnóstwo atrakcji bez względu, czy wybieramy się na pobyt weekendowy, czy też dłuższy. Jedną z najciekawszych są z pewnością parki rozrywki dedykowane zarówno dużym i małym. Niemiecki Legoland, Europa Park,Hansa Park, czy Heide Park są już tak popularne, że aby zakosztować w nich atrakcji, zjeżdżają turyści nie tylko z Europy, ale także i innych kontynentów. Również niedawno wybudowany, cieszący się ogromnym zainteresowaniem, zadaszony aquapark Tropical Islands, stylizowany na krainę pełną egzotyki, przyciąga rzesze amatorów zabaw wodnych.
Poza licznymi parkami rozrywki, w Niemczech znajdziemy również mnóstwo innych miejsc, które szczególnie upodobali sobie turyści. Można tu np. wspomnieć o chyba najsłynniejszym na całym świecie zamku Neuschwanstein, położonym w Alpach, w południowej części Bawarii, który to dał pierwowzór zamkowi Disneya.
Tani bilet lotniczy do Niemiec
Tanie bilety lotnicze do Niemiec
Innym zabytkiem, tym razem mocno związanym z historią kraju, jest z pewnością Mur Berliński, który dzielił Berlin przez 28 lat w czasach zimnej wojny. Do dziś możemy znaleźć pozostałości po tej ponurej granicy, w niektórych miejscach częściowo przekształcone przez artystów z różnych stron świata w galerię street artu.
Rezerwuj noclegi w hotelach w Berlinie
Aby móc z kolei podziwiać wspaniałe widoki i przy okazji skorzystać na zdrowiu, warto udać się do Schwarzwaldu, rozciągającego się na powierzchni 160 km, który znany jest z bardzo gęstych jodłowych lasów i licznych uzdrowisk w okolicznych miejscowościach. Jeśli z kolei ktoś zechce wybrać się w pobliże jezior, na pewno nie poczuje się zawiedziony, udając się nad Jezioro Badeńskie i Wyspę Mainau, która słynie z fantastycznych, kwiatowych ogrodów, egzotycznych motyli i pięknej palmiarni.
W okresie października natomiast koniecznie trzeba wybrać się do Monachium, na znany chyba wszystkim Oktoberfest, czyli najpopularniejsze na świecie święto piwa, będące prawdziwą gratką dla amatorów złotego trunku. Krótko mówiąc – dla każdego, coś dobrego!
Rezerwuj teraz tanie bilety lotnicze do Niemiec.