Przejdź do treści

Tanie bilety lotnicze do Anglii

Tanie bilety lotnicze do Anglii

Tanie bilety lotnicze do Anglii

Oferujemy atrakcyjne tanie bilety lotnicze Anglii i Szkocji, m.in. Londynu, Manchesteru, Liverpoolu i innych miast.

Pełna nazwa kraju to United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland, czyli Zjednoczone Królestwo Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej. W jego skład wchodzi Wielka Brytania (wyspa), część wyspy Irlandii – Ulster oraz wiele małych wysepek, jak Szetlandy, Orkady i inne.

Stolicą kraju i największym ośrodkiem ruchu państwa jest Londyn. Około 85% liczby wszystkich turystów z zagranicy przyjeżdża właśnie tutaj.

W naszej ofercie znalazły się tanie bilety lotnicze do Anglii – Londynu, Manchesteru, Liverpoolu – dzięki nim zaoszczędzisz czas związany z poszukiwaniem ich na wielu różnych stronach internetowych.

Na www.biletynasamolot.com.pl już teraz możesz znaleźć najlepsze propozycje lotów do Szkocji i Anglii. Dzięki nam wszystkie potrzebne informacje znajdziesz w jednym miejscu – połączenia, promocje, najlepsze oferty tanich biletów lotniczych do Anglii i pozostałych części kraju. Rezerwuj teraz bilety do Londynu, Liverpoolu, Manchesteru, Edynburga, Glasgow.

Możesz też skorzystać z pomocy naszego doradcy. Wyręczy Cię on w znalezieniu najlepszego biletu w atrakcyjnej cenie. Wskaże, jak dokonać płatności za zarezerwowany bilet.
Jeżeli więc szukasz tanich biletów lotniczych do Londynu, Manchesteru czy Liverpoolu i chcesz zrealizować transakcję przez Internet, płacąc kartą kredytową czy przelewem – nasz portal jest na to najlepszym miejscem. Rezerwuj noclegi w hotelach w Londynie.

Tanie bilety lotnicze do Anglii
Tanie bilety do Anglii i Szkocji
Anglia – jedna z części składowych Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej, granicząca z Walią i Szkocją. Mimo, że wielu naszych rodaków obiera Anglię jako cel emigracji, warto również zainteresować się jej ogromnym potencjałem, pod względem turystycznym.

Stolicą jest Londyn, największe miasto Unii Europejskiej, będące jednym z najbardziej wielonarodowościowych i tym samym wielokulturowych miast na świecie, któremu pod tym względem może dorównywać jedynie Nowy Jork. W Londynie na każdego czeka szereg atrakcji i ciekawych miejsc wartych odwiedzenia. Numerem jeden jest z pewnością Opactwo i Katedra Westminsterska, położone nad brzegami Tamizy. To tam znajduje się najsłynniejszy na całym świecie zegar Big Ben, a w jednym z budynków Westminster Hall mieści się brytyjski parlament. W samym sercu Londynu znajduje się słynne Trafalgar Square, czyli rynek ścisłego centrum, będący miejscem wielu wydarzeń kulturowych. Będąc w Londynie nie sposób pominąć również Pałacu Buckhingam, czyli domu brytyjskiej rodziny królewskiej, której życiem interesuje się cały świat i ogrodów Kensington Garden.

Jednak Anglia, to nie tylko sam Londyn. Niektórzy twierdzą, że tą prawdziwą Anglię można poznać dopiero po przekroczeniu granic stolicy. Można tu wymienić np. Cotswolds, położone ok 100 km od Londynu, będące jedną z najbardziej urokliwych i malowniczych, angielskich miejscowości, gdzie mieszczą się małe, piętrowe domki z murowanymi płotkami, albo Liverpool, słynący ze popularnego klubu piłkarskiego oraz znanego zespołu muzycznego lat 80, czyli Beatlesów. Warto nadmienić, że w 2008 roku Liverpool został Europejską Stolicą Kultury. Jeśli ktoś ma ochotę zagłębić się w krajobrazy, niczym żywcem wyjęte ze wspaniałych powieści Jane Austen, warto odwiedzić Oxfordshire, który najlepiej zwiedza się, podróżując… po wodzie zadaszonymi barkami. Znany Kanał Oksfordzki mierzy 130 km i kończy się w Coventry. Zjawiskowe tereny wprawią w dobry nastrój nie tylko miłośników przyrody. Jak widać, Anglia to nie tylko to co doskonale wszystkim znane zabytki, które co rok masowo odwiedzają turyści ze wszystkich stron świata, ale także mniej popularne, ale również ciekawe miejsca, gdzie możemy doświadczyć wielu wspaniałych wrażeń, podziwiając m.in.wyjątkowe zabytki architektury (np. katedry, dawne uniwersytety funkcjonujące do dziś) oraz zapierające dech w piersi widoki, które niejednemu utkną w pamięci i sprawią, że z pewnością będziemy chcieli powrócić do tego kraju, by móc ponownie odkrywać jego walory.

Dodaj komentarz